Nowość! Magnezowy żel z krzemem organicznym Silor+Mg SPORT LINE 200 ml

Data dodania: 2021-05-15 21:02:44, Wyświetlony 127 razy
Wrzuć na FacebookWykop!
Nowość! Magnezowy żel z krzemem organicznym Silor+Mg SPORT LINE 200 ml

Polecamy nowy wynalazek firmy Invex Remedies!

Magnezowy żel z krzemem organicznym przeznaczony do skóry całego ciała, szczególnie zalecany dla sportowców i osób aktywnych. Produkt nadaje się do szybszej regeneracji skóry po wysiłku i ćwiczeniach. Krzem organiczny wykazuje właściwości łagodzące i kojące. Magnez oraz siarka organiczna zawarte w żelu regenerują skórę. Zawartość mocznika nawilża skórę, witamina B3 wspomaga niwelowanie zaczerwień i podrażnień. Żel Silor+Mg przynosi ulgę skórze podrażnionej po treningu. Bardzo dobrze tolerowany przez wrażliwą skórę.

Składniki aktywne:
Krzem organiczny, magnez, siarka organiczna, mocznik, witamina B3

 


 

 

Artykuły podobne do Nowość! Magnezowy żel z krzemem organicznym Silor+Mg SPORT LINE 200 ml:
Nowości i promocje na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Zakończenie lata z Invex Remedies - 20% rabatu na wszystkie kosmetyki i suplementy Zapraszamy do skorzystania z promocji w dniach 3 - 10 września br. Na zakończenie lata mamy dla Was 20% rabatu na wszystkie kosmetyki i suplementy Invex Remedies. .
Opinie i recenzje
Au 100 Golden Touch 200 ml Podczas wizyty służbowej w Kielcach otrzymałam w prezencie preparat Au-100. Zapewniano mnie, że jest to prosty w stosowaniu i bardzo skuteczny środek, m.in. na choroby skóry. Przyjęłam tę informację z pewnym niedowierzaniem, ale że moi synowie zmagają się z trądzikiem (mają 16 i 17 lat) obdarowałam ich buteleczką Au-100. Synowie pryskali twarz kilka razy dziennie, podchodząc do tematu bardzo sceptycznie, bowiem wcześniej stosowali przeróżne maści, toniki, a nawet leki, które pomagał y z mniejszym lub większym skutkiem, ale na bardzo krótki czas. I stał się cud…młodszemu synowi po trzech dniach zniknęły wszystkie krostki, został y tylko róż owe plamki. Starszy syn zareagował wolniej …jemu krostki zeszły po tygodniu. Polecam ten preparat wszystkim „trądzikowcom”…jest rewelacyjny…
Au 100 Golden Touch 200 ml