Nowość! - Antybakteryjna mgiełka ze srebrem monojonowym i aktywnym tlenem Ag 125

Data dodania: 2020-11-21 09:37:41, Wyświetlony 156 razy
Wrzuć na FacebookWykop!
Nowość! - Antybakteryjna mgiełka ze srebrem monojonowym i aktywnym tlenem Ag 125

Srebro znane jest ludzkości od czasów starożytnych. Było używane nie tylko do wyrobu naczyń i biżuterii, ale również znajdowało zastosowanie w szeroko pojętej medycynie i kosmetologii. Już 5500 lat temu używali go chińscy medycy. Jego lecznicze właściwości opisywali lekarze hinduscy, arabscy, perscy, greccy oraz rzymscy.

Srebro posiada właściwości antybakteryjne, w tym szerokie spektrum działania zarówno wobec komórek bakterii gram-dodatnich jak i gram-ujemnych, w tym gatunków tlenowych oraz beztlenowych, ale także pierwotniaków i wirusów. Srebro regeneruje skórę i normalizuje pracę gruczołów łojowych,a także posiada właściwości przeciwzapalne i poprawia gojenie sie skóry. Srebro zwalcza egzemy, wysypki, łuszczycę i trądzik. Jest bardzo pomocne przy zapaleniu mieszków włosowych oraz atopowym zapaleniu skóry, przy grzybicy stóp i paznokci, czyrakach, odleżynach, oparzeniach, pokrzywkach, otarciach naskórka, owrzodzeniach oraz ropnych infekcjach skórnych.

Nadtlenek wodoru od ponad wieku znany jest jako środek antyseptyczny. Posiada właściwości antybakteryjne i stosuje sie go przy urazach skóry. Terapeutyczny efekt nadtlenku wodoru może nie ograniczać sie tylko do terapii gojenia się skóry, ale może być stosowany także w przypadku innych schorzeń skóry o podłożu zapalnym.

Antybakteryjna mgiełka ze srebrem monojonowym i aktywnym tlenem Ag 125:

 • pielęgnuje
 • koi
 • regeneruje skórę ze skłonnością do podrażnień
 • oczyszcza skórę
 • normalizuje
 • łagodzi niedoskonałości
 • posiada właściwości antybakteryjne

Przeznaczenie:

 • wsparcie dla terapii dermatologicznych (łuszczyca, AZS)
 • skóra problematyczna
 • trądzik
 • łojotok
 • pielęgnacja skóry diabetyków
 • profilaktyka antybakteryjna i mykostatyczna
 • pielęgnacja skóry z tendencją do odleżyn

Polecamy nowy produkt w formie mgiełki, który jest połączeniem silnych właściwości zarówno srebra monojonowego oraz nadtlenku wodoru (aktywnego tlenu). To niezawodna i zwycięska walka z grzybami, bakteriami i wirusami, przy tym jednocześnie koi, łagodzi i tonizuje.

Produkt dostępny jest w dwóch pojemnościach: 100 ml i 200 ml

 

Artykuły podobne do Nowość! - Antybakteryjna mgiełka ze srebrem monojonowym i aktywnym tlenem Ag 125 :
Nowości i promocje na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Nowość! Suplement diety Witamina D3+Omega-3 Polecamy nowy preparat Invex Remedies, którego zadaniem jest suplementacja witaminy D3 w diecie oraz uzupełnienie codziennej diety w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) Omega 3+6+7+9.
Opinie i recenzje
Krzem Organiczny Silor+B 1000 ml do płukania Moja córka jest uczuleniowcem. W ubiegłym roku w wakacje byliśmy na Mazurach. Przed wyjazdem na wczasy nabyłam dla siebie 2 butelki 0,5l Siloru+B -organiczny krzem+tajemnicze coś. Kiedy córkę pogryzły komary, bardzo spuchła. Zastanawiałam się czy nie jechać do szpitala, ale ponieważ była noc postanowiłam na pokąsane i spuchnięte miejsca położyć kompresy z Silorem. Rano byłam zaszokowana, podobnie jak moja córka, bo po opuchliźnie nie było śladu. Ja stosuję Silor+B na bolący kręgosłup. Stosuję regularnie 3-4 razy dziennie po łyżeczce i smaruję sobie plecy. Teraz czuję się rewelacyjnie.
Krzem Organiczny Silor+B 1000 ml do płukania