Nowa odsłona suplementu z krzemem + wykład + promocja

Data dodania: 2021-03-20 10:51:39, Wyświetlony 86 razy
Wrzuć na FacebookWykop!
Nowa odsłona suplementu z krzemem + wykład + promocja

Drodzy Klienci,

Tak się zbiegło, że wraz z nadejściem wiosny rozkwitają nowinki w naszym sklepie.

Przede wszystkim dziś premiera całkowicie odmienionych suplementów diety z krzemem SILOR ORGANIC 1000.

Tego wszystkiego dowiecie się 20.03.2021 o godzinie 15:00 na wykładzie online pt. „Wiosenna aktywacja – nowych krzemów generacja”, który poprowadzi Remigiusz Szczepaniak.

Wykład w formie online odbędzie się kanale YOUTUBE: 

 https://www.youtube.com/user/Invexremedies

Link do wykładu udostępniony będzie na naszym profilu na FACEBOOKU: 

https://www.facebook.com/preparaty-invexu/

 

Z tej okazji zapraszamy do skorzystania z 15% rabatu na cały asortyment w dniach 20-22 marca br.

 

CZYM RÓŻNI SIĘ NOWY SUPLEMENT KRZEMU OD STAREGO?

W nowych suplementach znajdziecie nie tylko kwas ortokrzemowy, ale również krzem organiczny w płynnej, innowacyjnej MONOJONOWEJ FORMIE  
Na czym polega różnica między kwasem ortokrzemowym, a krzemem organicznym?
Krzem organiczny posiada "grupę metylową" w miejscu jednej "grupy hydroksylowej" cząsteczki kwasu ortokrzemowego, dzięki czemu LEPIEJ I SZYBCIEJ SIĘ PRZYSWAJA.
Poza tym do suplementów Krzem+Bor oraz Krzem+Bor+Jod dołącza długo wyczekiwany sam "Krzem".

 


 

 

Artykuły podobne do Nowa odsłona suplementu z krzemem + wykład + promocja:
Nowości i promocje na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Nowa odsłona suplementu z krzemem + wykład + promocja Zapraszamy na nową odsłonę krzemu oraz wykład " Wiosenna aktywacja - nowych krzemów generacja", 20 marca br. Z tej okazji również 15% rabatu na cały asortyment.
Opinie i recenzje
Au 100 Golden Touch 200 ml I tydzień stosowania preparatu 2 razy dziennie rano i wieczorem na przyrodzenie. Po pierwszych dniach stosowania zaobserwowano poprawę wzwodu, który w godzinach rannych 3.00-5.00 utrzymywał się stale z małymi przerwami 10-12 minut. II tydzień stosowania po zastosowaniu preparatu 3 razy dziennie rano, w południe i wieczorem powiększenie objętości pensa i zwiększenie ukrwienia powodujące sztywność. III tydzień stosowania po zastosowaniu preparatu 2 razy dziennie rano i południe zwiększony apetyt seksualny i na słodycze, częste myśli na tematy seksualne, a w nocy sny o znaczeniu erotycznym. IV tydzień stosowania preparatu raz dziennie rano ustabilizowanie się procesów wzwodowych penisa np. po otarciu się bądź podczas pieszczot pocałunku wzwód natychmiastowy. Pożycie seksualne po kilku latach wróciło do normy, codziennie rano i wieczorem. Wynik obserwacji temperatury 36*C do 37°C. Po IV tygodniu zastosowania spokojny sen bez koszmarów. Po zastosowaniu preparatu zaobserwowano poprawę wzwodów, ukrwienie, objętość, wzwody silniejsze dużo więcej niż przy podnieceniu dotychczasowym. Od 2.30 do 5.15. Pracuję w nocy i w tych godzinach wzwody były intensywnie długotrwałe. Różnice podczas uprawiania stosunku - kobieta bardziej zadowolona, lepszy sen po wszystkim - spokojny głębokie odprężenie. Podczas stosowania preparatu byłem bardzo pobudzony erotycznie i nie tylko, szybki i energiczny, ożywiony jednym słowem. Testujący zadowolony użytkownik
Au 100 Golden Touch 200 ml