Elektrolit - nowy suplement zawierający minerały niezbędne dla utrzymania równowagi wodno-elektrolitowej

Data dodania: 2023-04-01 12:45:53, Wyświetlony 500 razy
Wrzuć na FacebookWykop!
Elektrolit - nowy suplement zawierający minerały niezbędne dla utrzymania równowagi wodno-elektrolitowej

Miło nam oznajmić, że Invex Remedies wyprodukował nowy preparat - suplement diety Elektrolit w dwóch wersjach 150 g i 75 g

Ten suplement diety uzupełnia niedobór magnezu, potasu, wapnia, sodu i witaminy C w diecie. Zawiera minerały niezbędne dla utrzymania równowagi wodno-elektrolitowej.

 

Elektrolity odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Każdy ich odchylenie prowadzi do zaburzeń pracy serca i układu nerwowego (utrzymują napięcie w błonach komórkowych, co umożliwia przekazywanie impulsów nerwowych oraz wpływają na prawidłową pracę mózgu). Elektrolity to jony soli znajdujące się w organizmie człowieka — w krwi, osoczu oraz płynach tkankowych. Zatem dla utrzymania prawidłowego funkcjonowania organizmu potrzebna jest równowaga potasowo-magnezowo-wapniowa. Ponadto elektrolity odpowiadają za utrzymanie prawidłowego poziomu pH w organizmie. Są istotne w regulacji równowagi kwasowo-zasadowej i wspomagają produkcję kwasu solnego w żołądku.
 

 Artykuły podobne do Elektrolit - nowy suplement zawierający minerały niezbędne dla utrzymania równowagi wodno-elektrolitowej: