Wyroby medyczne

Preparaty na bazie ormusu do stosowania zewnętrznego w dolegliwościach skórnych.


wyświetlono od 1 do 2 (z 2 produktów) Stron:  1 
ORMUS żel na skórę 50g

ORMUS żel na skórę 50g

Wyrób medyczny ORMUS ŻEL wskazany jest do stosowania zewnętrznego, w celu łagodzenia podrażnień na skórze (świąd, pieczenie i obrzęki) oraz wspomagająco w leczeniu skóry odleżynowej o nieprzerwanej ciągłości.
- Dzięki zastosowanym składnikom wyrób medyczny ORMUS ŻEL tworzy na powierzchni skóry ochronny film, który zapobiega negatywnemu działaniu czynników zewnętrznych.
- Działa ochronnie, pielęgnacyjnie i natłuszczająco przynosząc ulgę w przypadku pieczenia i swędzenia.
- Zawarty w wyrobie medycznym hialuronian sodu wspomaga i przyspiesza proces regeneracji naskórka wspomagając proces gojenia.

195,00 zł

( do tego koszty wysyłki )

390,00 zł za 100g

Czas wysyłki: 1-3 dni

1 x 'ORMUS żel na skórę 50g' zamów Details

ORMUS żel PROCTO 50g

ORMUS żel PROCTO 50g

Wyrób medyczny ORMUS PROCTO ŻEL wskazany jest do stosowania zewnętrznego, w celu łagodzenia podrażnień i objawów towarzyszących hemoroidom (świąd, pieczenie i obrzęki).
- Dzięki zastosowanym składnikom wyrób medyczny ORMUS PROCTO ŻEL tworzy na powierzchni skóry ochronny film, który zapobiega negatywnemu działaniu czynników zewnętrznych. Działa ochronnie, pielęgnacyjnie i natłuszczająco przynosząc ulgę w przypadku pieczenia i swędzenia.
- Zawarty w wyrobie medycznym hialuronian sodu wspomaga i przyspiesza proces regeneracji naskórka wspomagając proces gojenia.

210,00 zł

( do tego koszty wysyłki )

420,00 zł za 100g

Czas wysyłki: 1-3 dni

1 x 'ORMUS żel PROCTO 50g' zamów Details

wyświetlono od 1 do 2 (z 2 produktów) Stron:  1